
Aplaudăm campionii! 👏👏👏
Călăreții de la grupa Under 17 au terminat pe primul loc în Campionatul Național Under 17, Seria 8 !
Băieții lui Alexandru Curtean mai aveau nevoie de un singur punct pentru a deveni campioni, iar aceștia au reușit o victorie împotriva celor de la AFC Interstar Sibiu, scor 3-1, prin reușitele jucătorilor Mihai Morar, Bogdan Vidrighin și Rareș Balteș!
Felicitări, băieți! Șelimbărul are viitor! 🔴⚪
@urmăritori
—
Sursă: Preluat de pe pagina oficială de Facebook CSC 1599 Șelimbăr
👉 Vezi postarea originală (Video/Foto) pe Facebook
