
Mulțumim, Edmond!
Înțelegerea contractuală dintre CSC 1599 Șelimbăr și Edmond Lenghel a ajuns la final, iar jucătorul își va continua cariera la CSM Reșița.
În tricoul călăreților roșii, Edmond a evoluat în 28 de partide și a reușit să înscrie 3 goluri.
Îi mulțumim pentru contribuția adusă echipei noastre și îi dorim mult succes în noua etapă a carierei sale!
Mult succes, Edmond! 🔴⚪
—
Sursă: Preluat de pe pagina oficială de Facebook CSC 1599 Șelimbăr
👉 Vezi postarea originală (Video/Foto) pe Facebook
